Uzmanību!

BSA Psiholoģiskās konsultēšanās centrs organizē semināru

“Mākslīgā intelekta neironu tīkli radošās darbības modelēšanā”.

Seminārs notiks pirmdien 22.aprīī 318.auditorijā L4 plkst. 10.00 – 13.10, kā arī ZOOM platformā, informācija ir šeit:

Lektors – Vsevolods Kačans (Dr.Phil.) Latvijas universitātes pētnieks.

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Uzmanību!

DEAR BIA STUDENTS AND GRADUATES!

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on DEAR BIA STUDENTS AND GRADUATES!

2024. gada 10.-11. maijā Baltijas Starptautiskā akadēmijā notiks  XIV Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on XIV Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”

Studentu ISIC kartes

Cienījamie studenti,

Ja Jūs gribētu iegādāties Starptautisko Studentu karti ISIC, lūdzam līdz 10.01.2024. atsūtīt mums Jūsu foto grafiskajā formātā (*.jpg) uz [email protected] un apmaksāt nodevu 7 eiro uz BSA rekvizītiem:

SIA “Baltijas Starptautiskā akadēmija”

Reģ. Nr. LV40003101808

Rīga, Lomonosova iela 4, LV 1019

A/S “Swedbanka”

SWIFT: HABALV22

Nor.rēķ.: LV68HABA0551003662871

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Studentu ISIC kartes

UZMANĪBU!

Cienījamie Daugavpils filiāles pasniedzēji, dārgie studenti un absolventi! Mīļi gaidīti mūsu “Baltijkas” svinībās – 30.gadadienā! Kad un kur? 24.novembrī plkst.17.00. Dzelzceļu ielā 3! Pēc svinīgas daļas nakts diskotēka! Baudīsim kopābūšanu, atcerēsimies, smaidīsim un sasildīsim dregnu novembra vakaru ar savu dvēseļu siltumu!

Бывших преподавателей, как и бывших студентов, не бывает! Уважаемые преподаватели, студенты и выпускники Даугавпилсского филиала БМА! Наша “Балтийка” ждет вас на празднование своего юбилея 24 ноября в 17.00! Место встречи изменить нельзя: ул.Дзелзцелю 3! Будем праздновать, вспоминать и радоваться возможности побыть вместе!

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on UZMANĪBU!